همایش بسیج مهندسین

شبکه سازی مهندسین بسیجی خوزستان

همایش شبکه سازی مهندسین بسیجی استان خوزستان

به مناسبت روز بسیج مهندسین و در راستای تدابیر بسیج در خصوص شبکه سازی بسیجیان در اقشار مختلف جهت اهداف متعالی بسیج به همین منظور سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان با تشکیل جلسات متعدد و هماهنگی با سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور جهت تحقق همایش شبکه سازی مهندسین بسیجی دستور بر این شد که این جلسه روز پنج شنبه نهم اسفند ماه با حضور تمامی کانونهای تابعه سازمان انجام گیرد.

الحمدلله جلسه همایش شبکه سازی مهندسین بسیجی استان خوزستان نهم اسفند در زیارتگاه شهدای هویزه برگزار شد .

شروع جلسه ساعت ۹ صبح در سالن همایش زیارتگاه یادمان شهدای هویزه با حضور کارگروه های تخصصی از تمامی کانون های تابعه (شوشتر-دزفول- حمیدیه - رامهرمز- اندیمشک - امیدیه - بهبهان ) برگزار گردید .

شروع مراسم با خیر مقدم برادر مسعود خاکی(رییس شورای مرکزی بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان) با موضوع مهندسی دفاع مقدس و استمرار حرکت جهادی مهندسی با رویکرد ایثار و نگاه جهادگرانه لازم دانستند و خودگذشتگی رزمندگان را یکی از دلایل پیروزی بر تمامی امکانات شرق و غرب عالم دانستند.

مهندس باغبانی از یادگارن دفاع مقدس و قائم مقام شرکت نصر میثاق بعنوان سخنران محوری مراسم ضمن تشریح دستاوردهای مهندسی در دوران دفاع مقدس و  دوران پس از انقلاب. لازم دانستند با اعتماد به نسل پویا و جوان بسیجی و با نگاه روز به مسائل علمی می توانیم برای پیشرفت ایران اسلامی تلاشهای بیشتری انجام دهیم و با نگاه به خود و داخل کشور ان شاالله به تمامی  آرمانهای بسیج برسیم .

در ادامه مهندس پور بهرامی (مدیر سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان) ضمن خیر مقدم به حاضرین به تشریح شبکه سازی مهندسین بسیجی پرداخت و عملکرد بسیار مهم این گروه ها جهت رسیدن به اهداف متعالی بسیج را فرمودند.

مهمان ویژه این مراسم ججناب سرهنگ حاجتی (معاون محترم هماهنگ کننده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان) بودند.

سرهنگ حاجتی بسیار از حضور برادران مهندس بسیجی ابراز خرسند شدند و بیان کردند همین شماها هستنید که با نگاه ژرف خود می توانید کمبودها و خلاهای کشور را بررسی نمایید و بر آنها فایق شوید . با وحد بسیم مهندسین بسیجی ان شالله هیچ کجا کم نخواهیم آورد و با همبستگی هم و پیروی از ولایت وفقیه آرمانهای بسیج را تحقق می بخشیم .

بعد از اقامه نماز و نهار جلسه حلقات صالحین ( کارگروه های تخصصی ) تشکیل شد .

در پایان جلسه از ده نفر مهندسین بسیجی تقدیر شد که لوح تقدیر و هدیه ای نفیس تقدیم عزیزان شد .

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.