شناسه : 40301
چ, 01/31/1401 - 21:32
نویسنده : khozestan

سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان میزبان مسئولین ستاد تخصصی اقشار ۲۲ گانه سپاه ولیعصر(عج)؛

مهندس پور بهرامی: روز سه شنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۱ جلسه ستاد تخصصی اقشار سپاه ولیعصر (عج) با حضور جانشین محترم فرماندهی سپاه استان، مسئول حوزه نمایندگی اقشارو معاون سیاسی سپاه ولیعصر(عج) برگزار شد.

مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان در گفتگو با ماهنامه سازمان افزود در این جلسه سردار باقری جانشین محترم فرماندهی سپاه استان در خصوص اقداماتی که در بعضی از اقشار تخصصی در حال انجام است و همچنین اقداماتی که باید صورت پذیرد، راهنمایی‌های ارزشمندی داشتند.
 پور بهرامی گفت در این جلسه برخی از مسئولین اقشار پیرامون دغدغه‌های خود در حوزه‌های تخصصی مطالبی را بیان کردند. استمرار جلسات ستاد تخصصی اقشار با حضور کلیه مسئولین، برگزاری جلساتی با حضور مسئولین مدیریت های موضوعی ستاد، بررسی نقاط ضعف و ارائه راهکارهایی در خصوص بهینه شدن مدیریت اقشار تخصصی، از دیگر مطالبی بود که در این جلسه به آن اشاره شد.
 در ادامه ی این جلسه سرهنگ دکتر شهریاری معاون محترم سیاسی ستاد فرماندهی سپاه استان در خصوص طرح ثامن و عملکرد اقشار ونواحی و همچنین موضوعات روز جامعه مطالبی را بیان کردند. 
همچنین در این جلسه حجت الاسلام رایگان مسئول حوزه نمایندگی اقشار تخصصی سپاه ولیعصر(عج)  نیز در خصوص محتواهای تخصصی تولید شده در اقشار و نشر آنها در فضای مجازی مطالبی را عنوان کردند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید