شناسه : 40242
ی, 11/10/1400 - 09:33
نویسنده : khozestan

آغاز دور جدید نام نویسی صندوق های قرض الحسنه سازمان ؛

مهندس احمدی مسئول صندوق قرض الحسنه شهید موسوی: در دور جدید نام نویسی ، تنوع تسهیلات از موارد مهمی است که مدنظر قرار گرفته است.

مهندس احمدی در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان نکاتی را در خصوص تاریخچه هدف تشکیل صندوق ، تسهیلات جدید صندوق و شرایط آن ارائه کرد. وی گفت: سازمان بسیج مهندسین در ابتدای سال ۹۷ با توجه به علاقه مندی اعضا برای حفظ سنت زیبای قرض الحسنه نسبت به راه‌اندازی صندوق قرض‌الحسنه مهندسین بسیجی به روش دوره ای اقدام نمود. در این راستا ابتدا یک گروه ۲۵ نفره تشکیل گردید که این صندوق با موفقیت تسهیلات تمام اعضا را پرداخت کرد. در حال حاضر چهار گروه فعال و مجزا که هر کدام شامل ۲۵ سهم می شود تشکیل شده و هر کدام از این گروه ها به اعضای خود تسهیلات ۱۰ میلیون تومانی اعطا می کند. اقساط این صندوق‌ها در حال حاضر ۴۵۰ هزار تومان می باشد.احمدی ادامه داد ثبت‌نام گروه های ششم و هفتم صندوق با وام های ۱۰ و ۲۰ میلیونی با نام مبارک شهید مدافع حرم محمد موسوی از اول دی آغاز خواهد شد. وام ۱۰ میلیونی اقساط ۴۰۰ هزار تومان و وام ۲۰ میلیونی اقساط ۸۰۰ هزار تومان خواهد داشت. ضمنا مبلغ ۵۰ هزار تومان اضافه تر بابت ذخیره وام ضروری دریافت خواهد شد.

چنانچه عضوی از اواسط دوره درخواست وام ضروری داشته باشد می تواند 2/5 برابر ذخیره خود را به صورت وام اضطراری دریافت کند. ضمنا اگر شخص در طول دوره از وام ضروری استفاده نکند مبلغ ذخیره در انتها به حساب شخص واریز خواهد شد.

تمام بسیجیان و خانواده های آنان می توانند از خدمات این صندوق استفاده و در این سنت الهی شریک شود. ایشان در انتهای این گفتگو افزود اعضای صندوق و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره همه روزه در ساعات اداری با واحد روابط عمومی سازمان به شماره 06133335507 تماس حاصل فرمایند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید