شناسه : 40236
ی, 11/10/1400 - 09:14
نویسنده : khozestan

دومین مجمع عمومی صندوق قرض الحسنه شهید موسوی ، محل تبادل نظر اعضا برای رشد فرهنگ قرض الحسنه؛

مهندس پوربهرامی : مجمع عمومی صندوق با هدف تبادل نظر اعضای محترم در مورد مسائل صندوق و راه های ارتقای این فرهنگ حسنه و رشد آن در بین مردم ،برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان اعضای صندوق قرض الحسنه شهید موسوی برای هم اندیشی در مورد مسائل صندوق در مجمع عمومی صندوق گرد هم آمدند. در این نشست که با قرائت آیات کلام الله مجید آغاز گردید مهندس پور بهرامی و مهندس خاکی اعضای هیئت امنای صندوق سخنانی را ایراد کردند.

در ابتدا مهندس پور بهرامی با تشکر از عزیزانی که در این جلسه شرکت نمودند ضمن اشاره به رشد مستمر صندوق و برکات آن برای سازمان و تک تک اعضاء، ایجاد و گسترش فرهنگ زیبای قرض الحسنه را که مطابق با شرع مقدس اسلام و کلام و توصیه های معصومین علیهم السلام است را از اهداف برپایی و شکل گیری این صندوق نامیدند و ابراز امیدواری کردند که صندوق با همفکری اعضا در آینده به درخت تنومندی تبدیل شود که همگی از برکات آن منتفع شوند.

مهندس خاکی از اعضای هیئت امنای صندوق قرض الحسنه شهید موسوی : با عنایات خداوند متعال صندوق قرض الحسنه شهید موسوی با الگوگیری از فرهنگ قرآنی قرض الحسنه آغاز بکار نمود و هم از جنبه مادی و هم از جنبه معنوی آثار و برکاتش را شامل حال اعضای محترم و خانواده های آنان نموده است.مهندس خاکی در ادامه سخانشان در مورد آینده صندوق و تصمیماتی که در هیئت امناء برای گسترش هرچه بیشتر صندوق گرفته اند توضیحاتی ارائه نمودند. ایشان ضمن اشاره به این موضوع که در حال حاضر تعداد اعضای صندوق به 100 نفر رسیده خاطر نشان کردند در آینده ی نزدیک این صندوق با عضویت جدید توسعه می یابد تا ان شاء الله به رشد و بالندگی هرچه بیشتر صندوق کمک کند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید