شناسه : 40235
ی, 11/10/1400 - 09:08
نویسنده : khozestan

برگزاری جلسه گفتگوی تصویری سازمان با محوریت بررسی برنامه های حال و آینده کانونهای سطح استان؛

مهندس پوربهرامی: پیگیری تشکیل و فعالسازی کارگروه های تخصصی سازمان، ارائه برنامه های نوین به منظور جذب در حوزه نیروی انسانی و افزایش فعالیت تخصصی‌ گردان‌های سایبری و نیز ارائه برنامه‌های کانون ها پیرامون مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی و دهه بصیرت از عمده موضوعاتی بود که در جلسه گفتگوی تصویری شورای مدیران بسیج مهندسین بیان شد.

جلسه گفتگوی تصویری سازمان با حضور اعضای ستاد مرکزی و مدیران کانون های بسیج مهندسین در سراسر استان برگزار شد. در این جلسه مهندس پور بهرامی مدیر سازمان مهندسین استان با اشاره به نقش آفرینی گروه های تخصصی و سازماندهی مهندسین بسیجی کانون ها و هدایت آنها به سمت فعالیت در حوزه های برنامه ریزی شده را خواستار شدند.

ارائه برنامه های نوآورانه و تخصصی یکی دیگر از موضوعاتی بود که به آن پرداخته شد. وی افزود هر یک از اقشار تخصصی بسیج با تمرکز بر اهداف و رسالت خود می‌توانند کمک شایانی در تحقق برنامه‌های حال و آینده استان داشته باشد. پوربهرامی همچنین از مدیران کانون هایی که در راستای طرح عمران روستا با تشکیل و اعزام گروه‌های جهادی تخصص محور به مناطق زلزله‌زده اندیکا با قرارگاه شهید مرتضی حسین پور همکاری کردند تشکر کرد.

در این جلسه مهندس صمصامی مدیر کانون بسیج مهندسین عمران و معماری اندیمشک از ظرفیت‌های موجود در کانون این شهرستان گفت و با اشاره به وجود آزمایشگاه تخصصی در حوزه بتن خاک و آسفالت به سایر کانون ها پیشنهاد داد تا در صورت عدم وجود چنین آزمایشگاهی در سطح کانون و شهرستان‌های خود از ظرفیت موجود استفاده کنند.مهندس احمدپوریا مدیر کانون بسیج مهندسین عمران و معماری مسجد سلیمان نیز با اشاره به اعزام گروه‌های جهادی تخصص محور به مناطق زلزله‌زده اندیکا گزارش مختصری از فعالیت این گروه ها در این مناطق ارائه کرد.

وی همچنین با اشاره به برگزاری جلسه هیئت اندیشه ورز کانون مسجدسلیمان از بررسی و تهیه فهرست پروژه های عمرانی نیمه تمام این شهرستان توسط مهندسین بسیجی کانون خبر داد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید