شناسه : 40163
پ, 08/27/1400 - 21:04
نویسنده : khozestan
سفر ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور به استان خوزستان

بازدید مهندس ایلخان از کانون های بسیج مهندسین عمران و معماری خرمشهر و شوش

مهندس پوربهرامی: رئیس سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور در سفر دو روزه خود به استان خوزستان، ضمن حضور در جلسه مجمع عالی بسیج مهندسین عمران و معماری استان، از کانون های بسیج مهندسین خرمشهر و شوش بازدید و از فعالیتها و اقدامات جهادی این دو کانون در طرح های عمران روستا مطلع شدند.

مهندس پوربهرامی از سفر دوروزه ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری کشور به خوزستان خبر داد و گفت مهندس ایلخان در این سفر ضمن حضور در جلسه مجمع عالی بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان از کانون های خرمشهر و شوش بازدید کردند. ایشان در خصوص بازدید ریاست سازمان بسیج مهندسین عمران و معمعاری کشور از کانون شوش، به بررسی و قول مساعدت مهندس ایلخان در جهت تامین اعتبار آبرسانی به روستای احمدمولا در قالب طرح جامع عمران روستا اشاره کرد.. تشکیل و پیگیری کارگروه های تخصصی در کانون خرمشهر و نحوه صحیح مطالبه گری توسط هیئت های اندیشه ورز کانون بسیج مهندسین خرمشهر از دیگر موضوعاتی بود که در سفر مهندس ایلخان به خرمشهر مطرح گردید.
مهندس مجدیان و مهندس پاک گوهر مدیران کانون های بسیج مهندسین شوش و خرمشهر از نزدیک گزارشی از عملکرد کانون خود را ارائه و مشکلات و دغدغه های خود در راستای ایفای نقش کانون در حوزه های تخصصی را با مهندس ایلخان در میان گذاشتند. 
مهندس ایلخان ضمن تشکر از فعالیتهای صورت گرفته در کانون های بسیج مهندسین شوش وخرمشهر از تسلط این دو کانون بر طرح های مصوب سازمان تقدیر و نکاتی را در خصوص بهینه نمودن فعالیتهای این دو کانون بیان داشتند. همچنین مهندس ایلخان در سفر به شوش با حضور بر مزار شهدا به مقام والای شهیدان ادای احترام نمودند.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید