شناسه : 40129
چ, 08/05/1400 - 13:16
نویسنده : khozestan
برنامه ریزی بمنظور برگزاری برنامه های هفته پدافندغیر عامل و هفته بسیج

نشست هم اندیشی اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان

مهندس پور بهرامی: سازمان بسیج مهندسین همواره از ایده‌های جدید اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان به منظور پیشبرد اهداف کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت سازمان بهره می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان روز سه شنبه مورخ ۴ آبان ماه جلسه اعضای هیئت اندیشه ورز سازمان با موضوع  هفته پدافند غیرعامل و برنامه‌ریزی برای برگزاری هفته بسیج در محل سازمان بسیج مهندسین برگزار گردید.
 مهندس پوربهرامی مسئول سازمان بسیج مهندسین استان در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان بیان کرد با توجه به پیش رو  بودن هفته پدافند غیرعامل و هفته بسیج، برگزاری جلسه شورای مرکزی سازمان در دستور کار قرار گرفت تا از این طریق برنامه‌ریزی گردد که از ظرفیت‌های موجود در سازمان به منظور هرچه بهتر برگزار نمودن این هفته ها بیشترین استفاده گردد.
 وی افزود در این جلسه  مهندس رئوفی مسئول کارگروه حمل و نقل و ترافیک توضیحاتی را در خصوص پدافند غیرعامل  به حاضرین در جلسه ارائه داد. اشاره به نامگذاری هفته پدافند غیرعامل در سال ۱۴۰۰، که به عنوان  (پدافند غیر عامل، ایران پایدار)  نامگذاری شده است و همچنین قوانین موجود در برنامه ششم توسعه کشور در حوزه پدافند غیرعامل از دیگر مواردی بودند  که مهندس رئوفی به آنها اشاره کرد.
 پوربهرامی در این جلسه با اشاره به ساختار سازمان بسیج مهندسین و تشکیل کارگروه های تخصصی و پیوست فرهنگی سازمان یعنی مجمع مهندسین خیر، اقدامات و فعالیت‌ها و برنامه‌های سازمان را ذیل این کارگروه ها برای حاضرین در جلسه تشریح کرد. در ادامه جلسه برخی از مدیران کارگروه ها و واحدهای سازمان ضمن بیان نظرات و پیشنهادات خود در خصوص برنامه های هفته پدافند غیرعامل و هفته‌ بسیج اقدامات انجام شده در کارگروه ها و واحدهای تحت پوشش خود را بیان کردند.
 در این راستا مهندس پوربهرامی ادامه داد که در این جلسه مهندس خاکی، مسئول صندوق قرض الحسنه سازمان، مهندس طوبایی مسئول واحد اشتغال و کارآفرینی سازمان و مهندس هلاکویی مسئول هیات اجرایی انتخابات نظام مهندسی استان گزارشی از فعالیت‌های خود را به حاضرین در جلسه ارائه نمودند.
 مسئول سازمان بسیج مهندسین و استان در انتهای این گفتگو با اشاره به اقدامات و تفاهم نامه سازمان با موسسه تامین مسکن بسیجیان در حوزه ساخت و ساز به سفر مشترک و بازدید از مناطق زلزله زده و ارائه گزارش در این خصوص پرداخت و خاطرنشان کرد که در این جلسه مقرر شد تا کارگروه های تخصصی سازمان مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را احصاء و در قالب بانک مسائل در اختیار روابط عمومی سازمان قرار دهند تا بتوان در آینده برای حل این مسائل با هم افزایی سایر سازمانها و نهادهای متولی، برنامه ریزی و گام های رو به جلویی برای خدمت رسانی و تحقق رسالت سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری برداشت.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید