شناسه : 39893
ج, 12/29/1399 - 01:59
نویسنده : khozestan
مجمع مهندسین خیّر خوزستان پیشرو در فعالیتهای خیرخواهانه و خداپسندانه در خوزستان

ادامه توزیع بسته های معیشتی در میان کارگران سختمانی

مهندس پوربهرامی مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان از ادامه روند توزیع کمکهای مومنانه در این سازمان خبر دادند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان، توزیع کمکهای مومنانه‌ای که به همت مجمع مهندسین خیّر استان تهیه شده بودند، در تاریخ 28 اسفند نیز ادامه یافت و مهندسین بسیجی با شناسایی گسترده‌ای که در مناطق مختلف حاشیه شهر اهواز داشتند، این بسته های معیشتی را در میان کارگران شاغلی که به دلیل ویروس منحوس کرونا دچار آسیب شده و با مشکلات معیشتی روبرو شده اند، توزیع نمودند.

آقای مهندس پور بهرامی مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری در خصوص برگزاری رزمایشات کمکهای مومنانه‌ای که به همت مجمع مهندسین خیّر خوزستان در طول سال جاری انجام گرفت، خاطر نشان نمودند که این رزمایشات پیرو فرمان مقام معظم رهبری فرمانده کل قوا برگزار و تا زمان نابودی ویروس کرونا ادامه خواهد یافت. ایشان همچنین حس حضور حقیقی بسیجیان در کنار مردم بویژه خانواده‌های کم برخوردار از نکات برجسته این رزمایشات بوده که علاوه بر افزایش روحیه بسیجیان ناشی از این فعالیت فرهنگی-اجتماعی، اجرای فرمان فرمانده خویش را نیز بدنبال داشته است موجب گردیده تا قدرت اثر گذاری این فعالیت خداپسندانه چندین برابر گردد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید