شناسه : 39829
س, 11/28/1399 - 23:14
نویسنده : khozestan
هم افزایی در راستای پیشبرد اهداف سازمان

برگزاری جلسه شورای مرکزی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان

اعضای شورای مرکزی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان در نشستی صمیمانه به تبادل نظر پیرامون مباحث مختلف پرداختند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان، روز 28 بهمن اعضای شورای مرکزی سازمان با مسئولین سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان دیدار نمودند. در این نشست صمیمانه که به منظور هم افزایی در راستای نیل به اهداف سازمان برگزار گردید، اعضای شورای مرکزی و مسئولین سازمان به بیان نکات و دیدگاه های خود در حوزه های تخصصی پرداختند.
آقای مهندس پوربهرامی مسئول سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان در این نشست گزارشی از اقدامات سازمان در شش ماهه دوم سال ارائه دادند. ایشان در ادامه با اشاره به برگزاری رزمایش کمکهای مومنانه در روز مهندس و اقدامات انجام شده به منظور هرچه بهتر و باشکوه تر برگزار شدن آن، حمایت از کارگران ساختمانی را هدف اصلی این رزمایش بیان، و از اعضای شورای مرکزی به منظور شرکت در این برنامه دعوت نمودند. 
همچنین به گزارش روابط عمومی سازمان، در این نشست مسئول واحد خواهران سازمان بسیج مهندسین گزارشی از اقدامات واحد خواهران ارائه دادند. در انتهای این نشست، اعضای شورای مرکزی سازمان گزارشاتی را در حوزه تخصصی خویش ارائه و سایر اعضا را در جریان فعالیتهای مجموعه های تحت نظارت خود قرار دادند. 

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید