شناسه : 39817
ش, 11/18/1399 - 14:20
نویسنده : khozestan
در محل سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری برگزار شد.

جشن سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی ایران

به همت واحد خواهران سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری خوزستان مراسم جشن سالروز ولادت بانوی دوعالم حضرت فاطمه زهرا (س) و آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج مهندسین عمران و معماری استان خوزستان، به همت واحد خواهران این سازمان و به مناسبت فرا رسیدن ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن، که مصادف با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی بود، جشن با شکوهی در تاریخ 14 بهمن ماه در محل سازمان بسیج مهندسین و با حضور اعضاء خواهر، کادر، میهمانان ویژه و مسئولین برخی از رده‌های اقشار برگزار گردید.
در ابتدای این مراسم جناب مهندس پوربهرامی ریاست محترم سازمان فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و ولادت بانوی دوعالم را به همه بانوان تبریک عرض نمودند. 
ایشان در ادامه از بانوان بسیجی فرهیخته که در عرصه‌های جهادی، تخصصی، فرهنگی و اجتماعی فعالیت نمودند تقدیر و تشکر بعمل آوردند. همچنین در این راستا از خواهرانی که در تدوین خاطرات رزمندگان دوران دفاع مقدس همکاری داشتند، تقدیر شد. 
ایشان در انتها برای بانوان حاضر در جلسه، زندگی زیر پرچم حضرت زهرا(س) را از خداوند رحمان خواستار شدند.
همچنین به نقل از مسئول واحد خواهران سازمان در این مراسم از استاد مسلم داودی نژاد به عنوان سخنران ویژه دعوت گردیده بود که در بستر فضای مجازی، دقایقی را پیرامون همسرداری و فرزندپروری برای خواهران صحبت نمودند و در پایان به نیابت از همه‌ی اعضاء حاضر در حرم مطهر امام رضا (ع) خدمت حضرت سلام دادند.
در ادامه مراسم قرائت حدیث کساء و مولودی خوانی انجام گردید.
 همچنین در این مراسم، از سرکار خانم دکتر بهادری (روانشناس و مشاوره) دعوت بعمل آمده بود، که ایشان پیرامون خانواده و جایگاه زن در خانواده بیاناتی داشتند. 
در انتهای مراسم مسئول واحد خواهران با اهداء هدایا از کلیه‌ی بانوان تقدیر و تشکر به عمل آورد.

0 دیدگاه

افزودن دیدگاه جدید